Slider
 

VVV / Tourist Info

 
 
Ben je op zoek naar leuke tips over de regio? Op zoek naar wandelkaarten, fietsroutes of andere informatie? Breng dan een bezoekje aan een van onze Toerist Info Punten. De medewerkers helpen je graag op weg en beantwoorden al je vragen. Je herkent een Toerist Info Punt aan de Rode vlag.

Tourist Info Borger

Hoofdstraat 25A
9531 AB Borger
Tel: 0599-638729
tip@touristinfoborger.nl
Tourist Info Punt Borger

Openingstijden: Maandag t/m zaterdag van 10.00-14.00 uur.

Tourist Info Coevorden

Havenweg 4
7741 JW Coevorden
Tel: 0524-525150
coevorden@magischdrenthe.nl

Openingstijden: Maandag t/m zaterdag van 09.30-16.30 uur.

Tourist Info Emmen

Hoofdstraat 26
7811 EP Emmen
Tel: 0591-649712
info@touristemmen.nl

Openingstijden: Maandag van 13.00-17.00 uur en dinsdag t/m zaterdag van 10.00-17.00 uur.

Tourist Info Exloo

Hoofdstraat 55 A
7875 AB Exloo
Tel: 0591-585559
tip@touristinfoexloo.nl

Openingstijden: Maandag t/m zaterdag van 10.00-12.00 uur.

Tourist Info Gees

Dorpsstraat 47
7863 PB Gees
Tel: 0524-581704
gees@magischdrenthe.nl

Openingstijden: Maandag t/m zaterdag van 10.00-14.00 uur.

Tourist Info Schoonoord

Slenerweg 4
7848 AH Schoonoord
Tel: 0591-381242
schoonoord@magischdrenthe.nl

Openingstijden: Woensdag en zaterdag van 10.00-14.00 uur.

Tourist Info Sleen

Bannerschultsestraat 12
7841 AC Sleen
Tel: 0591-362282
sleen@magischdrenthe.nl

Openingstijden: Maandag t/m zaterdag van 09.30-16.30 uur.

Tourist Info Zweeloo

Aelderstraat 21A
7854 RN Aalden
Tel: 0591 372299
zweeloo@magischdrenthe.nl

Openingstijden: Maandag t/m zaterdag van 10.00-14.00 uur.